Cebula Calado 250T!
Odmiana wczesna. Średnio długie przechowywanie (do końca marca). Łuska miedzianobrązowa, łatwa do obierania. Odmiana łącząca cechy typu amerykańskiego (wysoki plon, duże cebule, delikatny smak) i Rijnsburger (średniodługie przechowywanie, wysoka jakość łuski, łatwiejsza ochrona przed chorobami). Cebule duże, kuliste, okryte błyszczącą łuską z dobrze zamkniętą, cienką szyjką. Silny system korzeniowy. Szczypior ciemnozielony, wysoki z mocną okrywą woskową. Liście wąskie, liczne, wzniesione. Zalecana norma wysiewu: 2,2-2,5 jedn./ha dla przemysłu; 2,5-3,0 jedn./ha na świeży rynek. Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.